Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Kontaktinformasjon ansatte

Søk på fornavn eller etternavn, eller finn ansatte under.




Kontaktinformasjon
Etternavn Fornavn Tittel Telefon Mobil E-post
Bofellesskap 1 b Bofellesskap 1 96 94 15 70
Bofellesskap 2 a Bofellesskap 2 96 94 15 71
Bofellesskap 2 b Bofellesskap 2 96 94 15 72
Bofellesskap 3 a Bofellesskap 3 96 94 15 73
Bofellesskap 3 b Bofellesskap 3 96 94 15 74
Dagsenter Storastova Dagsenter 96 94 15 81
Fyrlyssenteret Fyrlyssenteret 91 62 74 68 969 41 451
Fyrlyssenteret Fyrlyssenteret 91 62 74 68 969 41 451
Kirkegården Kirkegården 404 36 519
Stien Stien 51 46 88 20
Tunet Tunet 51 46 88 55
Utsikten Utsikten 51 46 88 30
Blåsenborg Avlastningsboligen 51 49 39 99 950 24 113
Eigerøy Barnehage 51 49 44 80
Helleland FUS Barnehage 51 46 65 55 995 13 044
Hestnes FUS Barnehage 51 46 71 00
Jernhagen Barnehage 51 46 52 52
Kiellandskogen Barnehage 51 46 70 70 947 80 787
Lykkeliten Barnehage 51 46 54 11
Raketten Barnehage 51 49 34 70 470 29 742
Robåten FUS Barnehage 51 49 31 78 948 69 468
Varden Barnehage 51 49 52 25
Blåsenborg Blåsenborg 51 49 36 36 488 67 337
Rygleveien 1 Bogruppe 51 49 34 39 489 97 693
Kjell Buggesgate Bolig 51 49 33 99
Mosterveien Bolig 51 49 26 19
Oppholdsrom Brannstasjonen 51 46 83 43
Helsestasjon for ungdom 51 46 81 56 924 59 771
Brukerhjelpen IKT 51 46 81 11
Skattekisten Kulturbarnehage A/S 51 21 53 70
Ekornveien 16 Langevann 51 49 41 30 907 67 381
Aktivitetsenter Lysgården 51 49 38 98
Hjemmesykepleie Vakttelefon 51 46 42 15 474 54 873
Langevann bogruppe 99 08 09 32 907 67 381
Tusenbeinet Åpen barnehage 969 42 286
Pedersen Kenneth Arbeidsleder 51 49 27 89 911 41 899
Veshovda Nils Arbeidsleder 404 48 177
Håland Janne Merete Assisterende kjøkkensjef 47 48 25 96
Nilsen Bjørnar Avdelingsingeniør 51 46 80 91 969 44 119
Strand Hans-Marius Avdelingsingeniør 51 46 83 04
Gravdal Bente Avdelingsleder 51 49 63 01 902 31 716
Trondsen Johanna Avdelingsleder 51 46 33 12 476 93 674
Andersen Wenche Haffnes Avdelingsleder 3 ABC 51 46 88 56 472 63 136
Johnsen Åge Bedriftseletriker 474 75 509
Hustoft Merete Bedriftshelsetjenesten 51 70 68 00 455 04 218
Refsland Arild Sæstad Branninspektør 905 51 074
Omdal Eivind Brannkonstabel 51 46 83 40 414 37 703
Larsen Erik Brannkonstabel 51 46 83 40
Rogstad Jan Arne Brannkonstabel 51 46 83 40
Aarstad Jarle Brannkonstabel 51 46 83 40
Torgersen Odd Erik Brannkonstabel 51 46 83 40
Tengsareid Roger Brannsjef 51 46 83 41 456 04 495
Tønnessen Tina Byantikvar/Byggesaksbehandler 51 46 83 18 938 61 813
Saltrø Eirik Bygg og eiendomsjef 51 46 83 02 459 08 045
Valle Jarle Byggesakssjef 51 46 83 20 474 54 161
Vanglo Inghild Daglig leder 51 46 80 93 474 52 073
Løvø Nina Daglig leder 97 74 87 27
Rydningen Sturla Daglig leder 51 46 89 49
Aase Arne Driftsleder 47 47 62 25 474 76 225
Bru Frode Driftsleder 478 11 669
Sæstad Odd Inge Driftsleder 51 49 12 64 950 53 530
Gravdal Paul Driftsleder 957 74 283
Høghaug Wenche Driftsleder 116117 452 51 197
Gullestad Marita Driftsleder Renhold 916 89 842
Kristensen Bjørn Inge Driftsoperatør 47 97 68 77 479 76 877
Jensen Ole Leth Driftsoperatør 95 12 79 93 951 27 993
Iversen Ragnhild Hagen Driftsoperatør 95 04 51 86 950 45 186
Ørmen Reidar Driftsoperatør 47 46 51 57 474 65 157
Bendiksen Reymond Leo Driftsoperatør 90 41 65 67 904 16 567
Birkeland Tommy Driftsoperatør 46 69 60 970 469 60 970
Skåra Mads Hugo Driftsoperatør/vaktmester 90 88 39 06 908 83 906
Tengesdal May Brit Ergoterapeut 51 49 61 27
Mydland Ole Martin Fagansvarlig 98 90 06 58 989 00 658
Tunheim Tone Fagansvarlig 51 49 38 98
Laupstad Anne Fagarbeider
Lenes Finn Rune Fagarbeider 474 65 149
Dybing Garmann Fagarbeider
Blum Gunnar Henrik Fagarbeider 488 94 485
Søyland Jan Terje Fagarbeider 45 87 84 19
Eikeland Paul Fagarbeider 916 46 374
Lindø Øyvind Fagarbeider 916 12 626
Tesaker Siren Aamodt Fagarbeider, helse 916 67 088
Svanes Agnar Fagarbeider/ rørlegger 951 52 530
Sunde Asle Gorm Fagarbeider/ rørlegger 971 93 809
Wilhelmsen Edvard Fagarbeider/ rørlegger 474 56 154
Tjølsen Eilef Fagarbeider/ rørlegger 404 11 856
Vigrestad Geir Fagarbeider/ rørlegger 992 71 535
Seglem Svein Arild Fagarbeider/ rørlegger 489 56 336
Espnes Trond-Arve Fagarbeider/ rørlegger 957 98 249
Sævareid Eli Fagkonsulent 51 46 82 38 482 33 698
Midbrød Sigrund Berge Fagkonsulent 51 46 80 74 488 69 417
Stormo Gunn Helene Fagkoordinator 51 46 42 14
Skaara Iselin Fagkoordinator 907 22 049
Svendsen Vibekke Fagkoordinator 51 46 88 91
Soggemoen Renate Fagleder 477 98 824
Havsø Karina Fagleder barnehage 51 46 82 43 915 71 282
Nilson Hilde Fosse Fagleder digitalisering 51 46 80 48 995 69 053
Obrestad Leif Fagleder skole 51 46 80 19 969 46 332
Hovland Hanne Ødegård Faglig koordinator 51 46 33 12 474 71 685
Horpestad Jeanette Faglig koordinator 40 02 05 17
Nærland Lene Faglig koordinator 40 03 53 35
Skadberg Bjørn Michal Feier 95 91 91 20
Randen Lars Magne Feier 99 46 65 77 994 66 577
Randen Lars Magne Feier 99 46 65 77 994 66 577
Ege Andreas Feiermester 99 56 91 00
Aarsland Milrid Flyktningekonsulent 40 04 90 81 400 49 081
Østebrød Hans Olav Folkehelsekoordinator 51 46 83 59 934 51 266
Helland Anne-Torill Formann vei og utemiljø 958 44 630
Laupstad Silje Frisklivstrener 474 53 158
Berentsen Eli Sleveland Frivilligkoordinator 45 87 85 45
HO-kom.sjef Fungerende Fungerende HO-kom.sjef 489 55 220
KO-kom.sjef Fungerende Fungerende KO-kom.sjef 489 55 035
TEK-kom.sjef Fungerende Fungerende TEK-kom.sjef 489 54 905
Beredskapsleder Fungerende Fungerende beredskapsleder 489 54 512
Informasjonscelle Informasjonscelle Fungerende informasjonssjef 489 53 722
Svanes Camilla Hetland Fungerende leder 476 20 154
Ordfører Fungerende Fungerende ordfører 488 93 410
Personalsjef Fungerende Fungerende personalsjef 489 54 640
Rådmann Fungerende Fungerende rådmann 489 54 322
Økonomisjef Fungerende Fungerende økonomisjef 489 54 788
Wetlesen Strand Ann Elin Fysioterapeut 479 74 422
Skiftesvik Britt Sofie Kvalheim Fysioterapeut 51 49 61 25
Lucke Natalja Fysioterapeut 51 49 61 26
Kolstø Ida K. Fysioterapeut, Ansvar barn 51 49 61 24
Gjedrem Alexandra Førstesekretær 51 49 10 03
Nomell Ann Brith Førstesekretær 481 10 503
Hovland Edel Karin Førstesekretær 51 46 88 00
Hellvik Inger Bente Førstesekretær 51 46 45 20
Gravdal Kathrine Førstesekretær 51 46 80 52
Friestad Kjersti Førstesekretær 51 46 80 25
Johannessen Kristine Førstesekretær 51 46 82 70 489 54 020
Mong Kristine Førstesekretær 51 46 83 15 924 84 353
Tunheim Marianne Førstesekretær 51 46 81 40
Stapnes Mariell Førstesekretær 51 46 80 18 406 04 018
Svanes Peggy Førstesekretær 51 49 61 20
Tengesdal Anne Brit Wetlesen Helsefaglig ansvarlig 51 46 80 73 915 99 621
Netland Cathrine Helsesykepleier 51 46 36 56 404 08 147
Tengesdal Grete Høie Helsesykepleier 51 46 81 37
Fuglestad Henriette Helsesykepleier 94 01 54 34
Hetland Hilde Helsesykepleier 51 46 81 59
Wetteland Inga Christine Helsesykepleier 51 46 81 62 989 02 031
Pettersen Karianne Eie Helsesykepleier 51 46 81 54 400 21 213
Nordvoll Liv Jorunn Hetland Helsesykepleier 51 46 81 53
Grastveit Sissel Helsesykepleier 51 46 81 37 488 65 532
Aase Tone Lise Endresen Helsesykepleier 959 10 383
Aase Tone Lise Endresen Helsesykepleier 95 91 03 83 959 10 383
Helvig Tove Helsesykepleier 51 46 50 56
Slettebø Åshild Helsesykepleier 51 46 81 56 924 59 771
Slettebø Åshild Helsesykepleier 92 45 97 71 924 59 771
Vassbø Inger Marie Helsesykepleier/Flyktningekont 479 78 030
Bo og servicesenter Kjerjaneset Hovednummer 40 03 85 20
Sørlie Inger Hovedtillitsvalgt 51 46 84 78 942 05 235
Dyrsand Inger Walskaar Hovedtillitsvalgt 51 46 84 70 470 21 975
Løyning Lillian Hovedtillitsvalgt 51 46 84 70 970 92 965
Håvarstein Merethe Hovedtillitsvalgt 456 06 422
Omdal Miriam Hovedtillitsvalgt 51 46 84 75 971 09 780
Iversen Ragnhild Hovedtillitsvalgt 51 46 84 76 950 45 186
Gravdal Heidi Irene Hovedverneombud 480 72 898
Sleveland Arne Magnar Håndv./fagarb. 415 75 320
Slettebø Glenn Håndv./fagarb. 400 21 753
Netland Morten Håndv./fagarb. 51 49 33 29 905 83 491
Tønnessen Paul Nielsen Håndv./fagarb. 47 67 78 14 476 77 814
Hetland Terje Håndv./fagarb. 913 12 128
Vatland Terje Håndv./fagarb. 958 07 841
Nygård Torfinn Håndv./fagarb. 400 21 281
Verstad Turid IKT-leder 51 46 81 13 901 49 051
Hiller Frank IKT-rådgiver 51 46 81 15 970 88 255
Nilson Kjetil Feyling IKT-rådgiver 51 46 81 17 988 87 666
Skåtøy Per Ragnar IKT-rådgiver 51 46 81 16 466 45 757
Bilstad Tommy IKT-rådgiver 51 46 81 18 489 52 879
Egeland Helge Ingeniør 51 46 83 16
Mammo Mesfin Ingeniør 51 46 81 14 917 39 399
Åserød Ellen Marie Inspektør 51 49 60 22 989 02 996
Berger Ingvild Inspektør 51 46 81 41 416 30 629
Solbakke John Olav Inspektør 51 46 50 32 905 72 561
Hovland Linn Ellise Inspektør 51 46 81 43 928 14 076
Seim Lise Høghaug Inspektør 51 46 49 12 957 51 894
Pettersen Lise Wenche Interkommunal prosjekt 489 99 458
Nordvoll Steinar Jordbrukssjef 51 46 10 32 994 97 447
Gundersen Bente Oddane Jordmor 51 46 81 72 474 79 165
Refsland Gerd Lillian Jordmor 51 46 81 70 474 79 168
Iversen Linn Jordmor/Helsesykepleier 474 85 695
Stapnes Sveinung Kjøkkensjef 47 48 25 96 958 04 890
Ims Jarle Klima og energiansvarlig 51 46 80 84 486 02 008
Galtvik Eivind Komm. sjef kultur og oppvekst 51 46 80 14 990 88 757
Sandstøl Arild Kommunalsjef for personal 97 69 24 05 976 92 405
Oliversen Tore Ludvig Kommunalsjef for økonomi 51 46 80 41 900 67 425
Havsø Ingeborg Kommunalsjef helse og omsorg 51 46 80 79 991 68 405
Omdal Jone Kommunalsjef tekniske tj. 51 46 83 09 957 57 317
Veshovda Janne Gro Kommuneergoterapeut 51 49 61 22
Hadland Sem Kommunikasjonskonsulent 51 46 82 22 416 11 432
Broch Leif E. Kommunikasjonssjef 51 46 80 23 908 81 568
Håland Anette Konst. biblioteksjef 51 49 10 03
Kaasa Marie Bore Konstituert leder 51 46 82 72 479 77 443
Waldeland Torill Konstituert leder 51 46 82 54 489 54 058
Hyggen Espen Konstituert vei og utesjef 51 46 83 29 926 17 214
Kvassheim Brit Larssen Konsulent 51 46 82 25 480 32 787
Hadland Elin Aase Konsulent 51 46 80 28
Bode Helga Konsulent 51 46 82 40
Svihus Ingebjørg Konsulent 51 46 80 43
Randen Irene Haydè Konsulent 51 46 80 45 928 14 180
Druskiniene Juste Konsulent 474 88 409
Stokka Kjetil Konsulent 51 46 80 17 916 15 293
Hovland Kristin Fardal Konsulent 51 46 82 20 977 63 250
Tønnessen Linda Konsulent 51 46 83 22
Egeland Marit Rødland Konsulent 51 46 10 30 932 30 190
Raugstad Marius Konsulent 51 46 80 56 409 21 262
Haugstad Randi Konsulent 51 46 80 24 993 96 623
Grøsfjell Tom Konsulent 51 46 83 25
Bozkurt Merve Durak Kontorfag lærling 51 46 80 87
Ose Nina N. Koordinator, barn og unge. 51 49 40 70 474 56 109
Bårdsen Else Beth Kreftsykepleier 51 46 80 75 474 58 335
Spangen Kari Reianes Kulturhusleder 51 46 82 29 995 51 759
Løining Miriam Kulturkonsulent 51 46 82 24 950 36 405
Rosenblad Tina Ledende helsesykepleier 51 46 81 51 481 44 395
Lind Grethe Leder 916 23 276
Bårdsen Gunhild Leder 990 98 403
Drageland Linda Leder 51 46 80 30
Urdal Marie Leder 97 79 89 63 977 98 963
Sandal Per Frode Leder 51 29 30 45 908 30 869
Bendiksen Randi Leder 51 46 33 19 936 97 471
Andreassen Wenche B Leder 51 46 80 55
Høghaug Wenche Leder 51 46 88 51 452 51 197
Bakken Åshild Leder Prosjektadministrasjon 51 46 83 14 976 94 114
Grøsfjeld Anne-Marie Leder SFO 51 46 10 60 456 38 140
Løyning Lillian Leder SFO 51 46 45 30 489 99 048
Garibaldi Linda Leder SFO 51 49 19 47 416 25 221
Husby Margit Leder SFO 51 46 48 40 474 76 027
Olsen Barbro Leder SFO/ Forsterket avdeling 51 46 36 44
Nilsen Anne-Kristin R. Leder barnebiblioteket 51 49 10 03
Wigestrand Svein Oskar Leder beredskaps avdeling 51 46 83 44 489 94 478
Leidland Otto Leder forebyggende avdeling 51 46 83 42 472 92 789
Henriksen Elisabeth Leder forsterket avdeling 51 46 49 10 482 93 099
Nesvåg Omdal Marianne Leder forsterket avdeling 51 46 45 34 474 63 827
Nesvåg Torhild Leder og HTV 51 46 84 70 901 31 963
Gyland Torill Logoped 51 46 82 51 476 65 871
Hein Otto Frostad Lærling ikt 51 46 81 11
Sleveland Bjørn Tor Maskinfører 474 69 624
Skadberg Kristian Maskinfører 400 20 696
Espeland Velle Agnar Medisinsk faglig ansvarlig 116117
Sæstad Alf Tore Miljøterapeut 456 37 400
Hetland Anita Miljøterapeut 458 72 481
Hansen Anne Kari Liland Miljøterapeut 51 46 33 11 416 01 497
Tveida Anne Lise Miljøterapeut 48 99 14 79 489 91 479
Tørnes Anne Marit Miljøterapeut 51 46 88 92 907 67 381
Svalestad Anne Miljøterapeut 915 60 864
Furuvik Bente Barane Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864
Gomsrud Camilla Miljøterapeut 479 77 234
Sandsmark Elin Miljøterapeut 51 49 63 00 905 40 337
Monsen Heidi Miljøterapeut 45 63 39 66 456 33 966
Jørgensen Hilde Gunn Miljøterapeut 99 09 37 33 990 93 733
Veen Ingvild Vikeså Miljøterapeut 51 49 63 00
Nordfjord Ove Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864
Blitzner-Tjørhom Randi Miljøterapeut 97 07 46 09
Thrana Reidun L. Miljøterapeut 51 49 63 00
Bjerkreim Tone Kristin Miljøterapeut 51 46 33 26 479 72 697
Kristoffersen Anne Miljøterapeut 1 488 93 102
Bergene Jenny Miljøterapeut 1 51 49 39 99 950 24 113
Olsen Marit Synnøve Miljøterapeut 1 400 34 177
Mydland Astrid Veum Miljøterapeut barn og unge 51 46 33 23 489 99 139
Slettebø Inger Anne Miljøterapeut barn og unge 51 46 33 22 482 66 321
Mikkelsen Per Miljøvaktmester 404 48 983
Bye Kjersti Søyland Mulighetsutvikler 51 46 80 65 977 99 369
Stangeland Odd Ordfører 51 46 80 11 488 91 802
Monsen Johnny Overingeniør 51 46 83 17 994 33 296
Karlsen Trond Åsmund Overingeniør 51 46 83 13 400 33 352
Herigstad Anne Margrethe PP-rådgiver 51 46 82 71 917 17 364
Hogstad Gunhild PP-rådgiver 51 46 82 13 905 66 665
Moen Via Therese S. PP-rådgiver 51 46 82 53 489 54 053
Ulvang Willy Ped.psyk.rådgiver 41 31 41 46
Sirevåg Eva Personalrådgiver 51 46 80 20
Lorentzen Frode Tengs Personalrådgiver 51 46 80 26
Iversen Morten Personalrådgiver 51 46 81 93
Langfeldt Ragnhild Personalrådgiver 51 46 80 16
Tonheim Dag Kjetil Plansjef 51 46 83 21 958 84 976
Hlawn Manu Tin Iang Programveileder 98 90 01 77 989 00 177
Grova Ida Birkeland Prosjektkoordinator 51 46 80 32
Nergård Mats Prosjektleder 51 46 82 73 402 44 334
Tønnessen Terje Prosjektleder 51 46 83 27 400 31 205
Langeland Thor Einar Prosjektleder 51 46 83 03 480 97 418
Jørgensborg Astrid Elisabeth Prosjektleder brannforebygn. 455 01 180
Snerthammer Kari Psyk. Sykepleier 51 46 33 14 970 74 611
Kallhovd Anita Glenne Psykolog 51 46 82 50 489 54 035
Torvaldsen Bente Bø Regnskapsleder 51 46 80 53 994 41 546
Ege Inger Marie Regnskapsmedarbeider 51 46 80 50
Søyland May Rita Regnskapsmedarbeider 51 46 80 54
Larsen Merethe M. Løyning Regnskapsmedarbeider 51 46 80 72
Kongshavn Astrid Rektor 51 49 60 21
Skogen Frode Askild Rektor 51 46 10 41
Gridsvåg Inger Elin Rektor 51 46 16 60 472 95 727
Hove Inger Johanne Roaldsen Rektor 51 46 49 11 992 66 411
Fisketjøn Ingvild Rektor 51 46 50 32 986 65 369
Skaara Oddveig S. Rektor 51 46 45 24 474 51 210
Høyland Svein Rektor 51 46 48 32 970 99 201
Midbrød Svein Ivar Rektor 51 46 84 51 951 28 074
Tengesdal Svein Rektor 51 46 81 42 950 24 150
Nomell Tonje Rektor 51 46 36 42 400 31 559
Time Alf Bjarne Rådgiver 51 46 83 10
Sommerseth Borghild Rådgiver 51 49 39 04 920 64 725
Nyheim Christin Rådgiver 51 46 80 80
Egaas Dag Marcus Rådgiver 51 46 80 78
Skogen Ellen Nilsen Rådgiver 51 46 80 46
Johannessen Espen Rådgiver 51 46 83 12 414 51 074
Ramsland Hilde Rådgiver 51 46 83 19 957 47 819
Levang Iselin Seglem Rådgiver 51 46 80 94 475 02 042
Kristensen Jan Henning Rådgiver 51 46 80 59 986 65 232
Norum Johan Rådgiver 51 46 10 33 413 56 251
Stapnes Jorunn Rådgiver 51 46 80 49 481 43 864
Hatleskog Julie Rådgiver 51 49 60 23 971 83 134
Eikanger Magne Rådgiver 51 46 83 24
Ranjeva Miora Nathalie Rådgiver 51 46 83 08
Nergård Tor-Arne Rådgiver 51 46 48 34
Asbjørnsen Tove Sofie Rådgiver 51 46 80 44 990 20 950
Skailand Marianne Rådgiver barnehage 51 46 80 34 952 24 640
Aamodt Leif Terje Rådgiver natur og friluftsliv 51 46 83 23 466 31 636
Trøan Gro Anita Rådmann 51 46 80 13 452 15 006
Efteland Thorhild SFO-leder/ sekretær 51 46 16 60 474 76 123
Bergøy Kari Anne SLT- og oppvekstkoordinator 51 46 82 42 454 46 155
Andreassen Bente Aase Sekretær 51 46 50 32 957 35 624
Andersen Marit Nygård Sekretær 96 94 15 43
Eik Marita Sekretær 400 38 905
Høyland Torild Sekretær 51 46 81 50
Tunheim Torunn Sekretær 47 46 24 59
Tunheim Torunn Sekretær 47 46 24 59
Kvåle Elin Adsen Senterleder 48 12 09 09 481 20 909
Tønnessen Gro Ege Senterleder 51 46 88 54 909 78 150
Nilsen Ingunn Helland Senterleder 91 14 78 78
Nilson Hilde Fosse Sikkerhetsleder 51 46 80 48 995 69 053
Abrahamsen Bjørg Elen Sjefs fysioterapeut 51 49 61 23 476 66 001
Mydland Olaug Fjermedal Skattemedarbeider 51 46 80 47
Myklebust Dagfinn Skatteoppkrever 51 46 80 42 984 84 723
Tønnessen Hans Petter Skogbrukssjef 51 46 10 37 976 55 494
Mathisen Rake Inger Soneleder 51 46 42 03 907 21 983
Ravneberg Lise Soneleder 51 46 88 90 472 84 469
Stokset Margrete Soneleder 51 46 13 51 907 22 012
Strømstad Solveig Soneleder 51 49 56 71 907 22 025
Larssen Svein Ole Soneleder 51 46 13 53 950 24 120
Herveland Gunnar Spesialarbeider
Slethei Ivar Spesialarbeider 995 05 208
Urdal Kay Spesialarbeider 952 24 664
Hansen Torfinn Spesialkonsulent 51 46 84 52 481 11 287
Øglend Evy-Ann Spesialpedagog 51 46 82 17 948 81 128
Rekeland Gerd Turid Hessevik Spesialpedagog 51 46 82 14 479 77 480
Thorsen Hildur S. Spesialpedagog 51 46 82 15 489 54 086
Sirevaag Britt-Eva Sjo Styrer 96 94 22 86 988 11 118
Skailand Marianne Styrer 95 22 46 40
Skarås Marianne Styrer 51 46 81 57 991 64 833
Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 51 15 984 11 721
Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 07 09 984 11 721
Rasmussen Irene Sæveland Styrer ved barnehage 51 46 60 70 472 69 403
Seim Margrethe Styrer ved barnehage 51 49 67 39 944 32 645
Lagård Sykehjem 3 ABC Sykepleier 51 46 89 51
Risholm Sæther Kethleen Sykepleier 479 74 421
Roaldsen Anne Brit Tillitsvalgt 51 49 04 87 452 56 405
Christensen Birger Tillitsvalgt 51 49 07 70
Refsland Gerd Lillian Tillitsvalgt 474 79 168
Kolstø Ida Tillitsvalgt 51 49 61 24
Veshovda Janne Gro Tillitsvalgt 51 49 61 22
Valle Jarle Tillitsvalgt 474 54 161
Norum Johan Tillitsvalgt 51 46 10 33
Ravneberg Lise Tillitsvalgt 472 84 469
Grøsfjell Tom Tillitsvalgt
Bakken Åshild Tillitsvalgt 51 46 83 14 976 94 114
Sandvold Helge Moi Treningskontakt 458 71 350
Laupstad Arnt Tore Underbrannmester 51 46 83 40
Nevland Lars Magne Underbrannmester 51 46 83 40
Tengesdal Tor Egil Underbrannmester 51 46 83 40
Bowitz Christian Undervisningsinspektør 51 46 10 42
Bjørklund Magdalena Undervisningsinspektør 51 46 84 55
Klippen Margrethe Undervisningsinspektør 51 46 45 23
Nilsdotter Tove Diana Undervisningsinspektør 51 46 48 33
Stapnes Turid Hofsmo Undervisningsinspektør 51 46 36 43 915 90 514
Mihalyi Annika Uteteamet 477 91 618
Hoset Hege Sofie Uteteamet 51 46 84 20 479 77 550
Egersund Legevakt Egersund Vakthavende 116117
IBO IBO Vakthavende 51 49 63 00
Vaktsykepleier Vaktsykepleier Vakthavende 994 17 568
Vinterberedskapsvakt Vinterberedskapsvakt Vakthavende 951 27 987
Rogalandsgården Bolig Vakthavende 51 49 29 37 959 66 885
Tomannsbolig Bolig Vakthavende 51 49 87 33 907 64 782
Vakttelefon 1 Dag og kveld Vakthavende 48 89 31 07
Egersund sykehus Kjøkkenet Vakthavende 47 48 25 96
Midtstua Midtstua Vakthavende 48 99 81 85 489 98 185
2 Vest Vakt Vakthavende 45 63 29 70
Miljøterapiteamet Vakttelefon dag Vakthavende 474 88 217
Vann og avløps vakt Vann og avløps vakt Vakthavende 917 39 395
Skofteland Annbjørg Elve Vann og avløpssjef 51 46 83 11 909 26 637
Egaas Leif Erik Varaordfører 51 46 80 12 901 25 117
Habana Josephine Sayo Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Bakken Marianne Sæstad Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Riska Silje Veiledningskonsulent 51 46 80 00