Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Kontaktinformasjon ansatte

Søk på fornavn eller etternavn, eller finn ansatte under.




Kontaktinformasjon
Etternavn Fornavn Tittel Telefon Mobil E-post
Helland Anne-Torill Formann vei og utemiljø 958 44 630
Lind Grethe Leder 916 23 276
Nomell Ann Brith Førstesekretær 481 10 503
Sunde Asle Gorm Fagarbeider/ rørlegger 971 93 809
Vann og avløps vakt Vann og avløps vakt Vakthavende 917 39 395
Slettebø Glenn Håndv./fagarb. 400 21 753
Vinterberedskapsvakt Vinterberedskapsvakt Vakthavende 951 27 987
Grøsfjell Tom Tillitsvalgt
Refsland Gerd Lillian Tillitsvalgt 474 79 168
Valle Jarle Tillitsvalgt 474 54 161
Ordfører Fungerende Fungerende ordfører 488 93 410
Rådmann Fungerende Fungerende rådmann 489 54 322
Beredskapsleder Fungerende Fungerende beredskapsleder 489 54 512
Personalsjef Fungerende Fungerende personalsjef 489 54 640
Økonomisjef Fungerende Fungerende økonomisjef 489 54 788
TEK-kom.sjef Fungerende Fungerende TEK-kom.sjef 489 54 905
KO-kom.sjef Fungerende Fungerende KO-kom.sjef 489 55 035
HO-kom.sjef Fungerende Fungerende HO-kom.sjef 489 55 220
Informasjonscelle Informasjonscelle Fungerende informasjonssjef 489 53 722
Kristoffersen Anne Miljøterapeut 1 488 93 102
Aase Tone Lise Endresen Helsesykepleier 959 10 383
Wetlesen Strand Ann Elin Fysioterapeut 479 74 422
Risholm Sæther Kethleen Sykepleier 479 74 421
Gullestad Marita Driftsleder Renhold 916 89 842
Jørgensborg Astrid Elisabeth Prosjektleder brannforebygn. 455 01 180
Vassbø Inger Marie Helsesykepleier/Flyktningekont 479 78 030
Ravneberg Lise Tillitsvalgt 472 84 469
Druskiniene Juste Konsulent 474 88 409
Lindø Øyvind Fagarbeider 916 12 626
Gravdal Heidi Irene Hovedverneombud 480 72 898
Laupstad Silje Frisklivstrener 474 53 158
Svanes Camilla Hetland Fagleder 476 20 154
Skaara Iselin Fagkoordinator 907 22 049
Seglem Svein Arild Fagarbeider/ rørlegger 489 56 336
Wilhelmsen Edvard Fagarbeider/ rørlegger 474 56 154
Espnes Trond-Arve Fagarbeider/ rørlegger 957 98 249
Herveland Gunnar Spesialarbeider
Slethei Ivar Spesialarbeider 995 05 208
Sleveland Arne Magnar Håndv./fagarb. 415 75 320
Svanes Agnar Fagarbeider/ rørlegger 951 52 530
Urdal Kay Spesialarbeider 952 24 664
Vatland Terje Håndv./fagarb. 958 07 841
Veshovda Nils Arbeidsleder 404 48 177
Vigrestad Geir Fagarbeider/ rørlegger 992 71 535
Nygård Torfinn Håndv./fagarb. 400 21 281
Blum Gunnar Henrik Fagarbeider 488 94 485
Tjølsen Eilef Fagarbeider/ rørlegger 404 11 856
Håvarstein Merethe Hovedtillitsvalgt 456 06 422
Iversen Linn Jordmor/Helsesykepleier 474 85 695
Bårdsen Gunhild Leder 990 98 403
Tusenbeinet Åpen barnehage 969 42 286
Kirkegården Kirkegården 404 36 519
Dybing Garmann Fagarbeider
Laupstad Anne Fagarbeider
Eik Marita Sekretær 400 38 905
Tesaker Siren Aamodt Fagarbeider, helse 916 67 088
Sleveland Bjørn Tor Maskinfører 474 69 624
Egersund Legevakt Egersund Vakthavende 116117
Høghaug Wenche Driftsleder 116117 452 51 197
Horpestad Jeanette Faglig koordinator 40 02 05 17
Hovland Hanne Ødegård Psyk. Sykepleier 40 03 41 77
Nærland Lene Faglig koordinator 40 03 53 35
Bo og servicesenter Kjerjaneset Hovednummer 40 03 85 20
Aarsland Milrid Flyktningekonsulent 40 04 90 81 400 49 081
Netland Cathrine Helsesykepleier 40 40 81 47 404 08 147
Myklebust Espen Driftsoperatør 40 41 49 65 404 14 965
Mikkelsen Per Miljøvaktmester 40 44 89 83 404 48 983
Bergøy Kari Anne SLT- og oppvekstkoordinator 45 44 61 55
2 Vest Vakt Vakthavende 45 63 29 70
Monsen Heidi Miljøterapeut 45 63 39 66 456 33 966
Søyland Jan Terje Fagarbeider 45 87 84 19
Berentsen Eli Sleveland Frivilligkoordinator 45 87 85 45
Birkeland Tommy Driftsoperatør 46 69 60 970 469 60 970
Vestbøstad Ida Mariann Veileder 47 45 31 58 474 53 158
Tunheim Torunn Sekretær 47 46 24 59
Tunheim Torunn Sekretær 47 46 24 59
Lenes Finn Rune Fagarbeider 47 46 51 49 474 65 149
Ørmen Reidar Driftsoperatør 47 46 51 57 474 65 157
Johnsen Åge Bedriftselektriker 47 47 55 09 474 75 509
Aase Arne Driftsoperatør 47 47 62 25 474 76 225
Stapnes Sveinung Kjøkkensjef 47 48 25 96 958 04 890
Håland Janne Merete Assisterende kjøkkensjef 47 48 25 96
Egersund sykehus Kjøkkenet Vakthavende 47 48 25 96
Tønnessen Paul Nielsen Håndv./fagarb. 47 67 78 14 476 77 814
Randen Lars Magne Feier 47 69 32 57 476 93 257
Aktivitetssenter avd. Bakken Lysgården 47 69 67 78 476 96 778
Bru Frode Driftsleder 47 69 91 65 476 99 165
Soggemoen Renate Fagleder 47 79 88 24 477 98 824
Kristensen Bjørn Inge Driftsoperatør 47 97 68 77 479 76 877
Kvåle Elin Adsen Senterleder 48 12 09 09 481 20 909
Tveida Anne Lise Miljøterapeut 48 99 14 79 489 91 479
Midtstua Midtstua Vakthavende 48 99 81 85 489 98 185
Hjelm Mette Aktivitetsleder 48 99 92 97
Svalestad Anne Psyk. Sykepleier 48 99 94 58 489 99 458
Skattekisten Kulturbarnehage A/S 51 21 53 70
Sandal Per Frode Leder 51 29 30 45 908 30 869
Egeland Marit Rødland Konsulent 51 46 10 30 932 30 190
Nordvoll Steinar Jordbrukssjef 51 46 10 32 994 97 447
Norum Johan Rådgiver 51 46 10 33 413 56 251
Norum Johan Tillitsvalgt 51 46 10 33
Tønnessen Hans Petter Skogbrukssjef 51 46 10 37 976 55 494
Skogen Frode Askild Rektor 51 46 10 41
Gridsvåg Inger Elin Konst. rektor 51 46 10 41 472 95 727
Bowitz Christian Undervisningsinspektør 51 46 10 42
Grøsfjeld Anne-Marie Leder SFO 51 46 10 60 456 38 140
Stokset Margrete Soneleder 51 46 13 51 907 22 012
Larssen Svein Ole Soneleder 51 46 13 53 950 24 120
Efteland Thorhild SFO-leder/ sekretær 51 46 16 60 474 76 123
Nilsdotter Tove Diana Konst. rektor 51 46 16 60 411 60 365
Hansen Anne Kari Liland Nærmiljøkontakt 51 46 33 11 416 01 497
Trondsen Johanna Avdelingsleder 51 46 33 12 476 93 674
Johansen Siril Miljøterapeut 51 46 33 13 400 27 039
Snerthammer Kari Psyk. Sykepleier 51 46 33 14 970 74 611
Hetland Anita Nærmiljøkontakt 51 46 33 16 458 72 481
Blitzner-Tjørhom Randi Hjelpepleier 51 46 33 17 970 74 609
Bendiksen Randi Leder 51 46 33 19 936 97 471
Mydland Astrid Veum Miljøterapeut barn og unge 51 46 33 23 489 99 139
Johansson Mariann Fagutvikler 51 46 33 25 474 71 685
Bjerkreim Tone Kristin Miljøterapeut 51 46 33 26 479 72 697
Slettebø Inger Anne Miljøterapeut barn og unge 51 46 33 28 482 66 321
Nomell Tonje Rektor 51 46 36 42 400 31 559
Stapnes Turid Hofsmo Undervisningsinspektør 51 46 36 43 915 90 514
Olsen Barbro Leder SFO/ Forsterket avdeling 51 46 36 44
Mathisen Rake Inger Soneleder 51 46 42 03 907 21 983
Hjemmesykepleie Vakttelefon 51 46 42 15 474 54 873
Hellvik Inger Bente Førstesekretær 51 46 45 20
Klippen Margrethe Undervisningsinspektør 51 46 45 23
Skaara Oddveig S. Rektor 51 46 45 24 474 51 210
Løyning Lillian Leder SFO 51 46 45 30 489 99 048
Nesvåg Omdal Marianne Leder forsterket avdeling 51 46 45 34 474 63 827
Høyland Svein Rektor 51 46 48 32 970 99 201
Myklebust Siri Tengs Undervisningsinspektør 51 46 48 33 986 10 510
Nergård Tor-Arne Rådgiver 51 46 48 34
Husby Margit Leder SFO 51 46 48 40 474 76 027
Henriksen Elisabeth Leder forsterket avdeling 51 46 49 10 482 93 099
Lomeland Brit Elin Rektor 51 46 49 11 412 56 523
Seim Lise Høghaug Inspektør 51 46 49 12 957 51 894
Fisketjøn Ingvild Rektor 51 46 50 32 986 65 369
Solbakke John Olav Inspektør 51 46 50 32 905 72 561
Andreassen Bente Aase Sekretær 51 46 50 32 957 35 624
Helvig Tove Helsesykepleier 51 46 50 56 905 83 559
Jernhagen Barnehage 51 46 52 52
Lykkeliten Barnehage 51 46 54 11
Rasmussen Irene Sæveland Styrer ved barnehage 51 46 60 70 472 69 403
Helleland FUS Barnehage 51 46 65 55 995 13 044
Kiellandskogen Barnehage 51 46 70 70 947 80 787
Hestnes FUS Barnehage 51 46 71 00
Bakken Marianne Sæstad Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Espeland Målfrid Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Habana Josephine Sayo Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Riska Silje Veiledningskonsulent 51 46 80 00
Skarås Marianne Styrer 51 46 81 57 991 64 833
Richardson Kari Vei og utemiljøsjef 51 46 82 19 926 01 537
Johannessen Espen Rådgiver 51 46 83 12 414 51 074
Mong Kristine Førstesekretær 51 46 83 15 924 84 353
Fosse Kai Preben Rådgiver 51 46 83 62 404 66 278
Mihalyi Annika Miljøterapeut 51 46 84 19 477 91 618
Midbrød Svein Ivar Rektor 51 46 84 51 951 28 074
Hansen Torfinn Spesialkonsulent 51 46 84 52 481 11 287
Bjørklund Magdalena Undervisningsinspektør 51 46 84 55
Dyrsand Inger Walskaar Hovedtillitsvalgt 51 46 84 70 470 21 975
Høghaug Wenche Leder 51 46 88 51 452 51 197
Andersen Wenche Haffnes Avdelingsleder 3 ABC 51 46 88 56 472 63 136
Ravneberg Lise Soneleder 51 46 88 90 472 84 469
Hjemmesykepleien Vakttelefon 51 46 88 91 906 97346
Tørnes Anne Marit Miljøterapeut 51 46 88 92 907 67 381
Rydningen Sturla Daglig leder 51 46 89 49
Lagård Sykehjem 3 ABC Sykepleier 51 46 89 51 947 99 061
Steinnes Trygve Medisinsk faglig ansvarlig 51 47 22 20 514 72 220
Roaldsen Anne Brit Tillitsvalgt 51 49 04 87 452 56 405
Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 07 09 984 11 721
Christensen Birger Tillitsvalgt 51 49 07 70
Nilsen Anne-Kristin R. Leder barnebiblioteket 51 49 10 03
Håland Anette Bibliotekar 51 49 10 03
Gjedrem Alexandra Førstesekretær 51 49 10 03
Pedersen Henning Biblioteksjef 51 49 10 03
Garibaldi Linda Leder SFO 51 49 19 47 416 25 221
Mosterveien Bolig 51 49 26 19
Pedersen Kenneth Arbeidsleder 51 49 27 89 911 41 899
Rogalandsgården Bolig Vakthavende 51 49 29 37 959 66 885
Robåten FUS Barnehage 51 49 31 78 948 69 468
Netland Morten Håndv./fagarb. 51 49 33 29 905 83 491
Kjell Buggesgate Bolig 51 49 33 99
Rygleveien 1 Bogruppe 51 49 34 39 489 97 693
Raketten Barnehage 51 49 34 70 470 29 742
Blåsenborg Blåsenborg 51 49 36 36 488 67 337
Aktivitetssenter Blåsenborg Lysgården 51 49 36 36
Tunheim Tone Konstituert leder 51 49 38 98 476 36 016
Sommerseth Borghild Rådgiver 51 49 39 04 920 64 725
Blåsenborg Avlastningsboligen 51 49 39 99 950 24 113
Bergene Jenny Miljøterapeut 1 51 49 39 99 950 24 113
Ose Nina N. Koordinator, barn og unge. 51 49 40 70 474 56 109
Ekornveien 16 Langevann 51 49 41 30 907 67 381
Eigerøy Barnehage 51 49 44 80
Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 51 15 984 11 721
Varden Barnehage 51 49 52 25
Strømstad Solveig Soneleder 51 49 56 71 907 22 025
Kongshavn Astrid Rektor 51 49 60 21 452 99 830
Aaserød Ellen Marie Inspektør 51 49 60 22 458 81 270
Pedersen Bjarte Rådgiver 51 49 60 23 458 81 270
Svanes Peggy Førstesekretær 51 49 61 20
Veshovde Janne Gro Ergoterapeut 51 49 61 22
Veshovda Janne Gro Tillitsvalgt 51 49 61 22
Abrahamsen Bjørg Elen Sjefsfysioterapeut 51 49 61 23 476 66 001
Kolstø Ida K. Fysioterapeut, Ansvar barn 51 49 61 24
Kolstø Ida Tillitsvalgt 51 49 61 24
Steinskog Britt Sofie Kvalheim Fysioterapeut 51 49 61 25
Lucke Natalja Fysioterapeut 51 49 61 26
Tengesdal May Brit Ergoterapeut 51 49 61 27
Veen Ingvild Vikeså Miljøterapeut 51 49 63 00
Thrana Reidun L. Miljøterapeut 51 49 63 00
IBO IBO Vakthavende 51 49 63 00
Sandsmark Elin Miljøterapeut 51 49 63 00 905 40 337
Gravdal Bente Avdelingsleder 51 49 63 01 902 31 716
Seim Margrethe Styrer ved barnehage 51 49 67 39 944 32 645
Tomannsbolig Bolig Vakthavende 51 49 87 33 907 64 782
Hustoft Merete Bedriftshelsetjenesten 51 70 68 00 455 04 218
Stangeland Odd Ordfører 51 46 80 11 488 91 802
Egaas Leif Erik Varaordfører 51 46 80 12 901 25 117
Trøan Gro Anita Rådmann 51 46 80 13 452 15 006
Galtvik Eivind Kommunalsjef kultur og oppvekst 51 46 80 14 990 88 757
Langfeldt Ragnhild Personalrådgiver 51 46 80 16
Stokka Kjetil Konsulent 51 46 80 17 916 15 293
Stapnes Mariell Førstesekretær 51 46 80 18 406 04 018
Obrestad Leif Fagleder skole 51 46 80 19 969 46 332
Sirevåg Eva Personalrådgiver 51 46 80 20
Broch Leif E. Kommunikasjonssjef 51 46 80 23 908 81 568
Haugstad Randi Konsulent 51 46 80 24 993 96 623
Friestad Kjersti Førstesekretær 51 46 80 25
Lorentzen Frode Tengs Personalrådgiver 51 46 80 26
Hadland Elin Aase Konsulent lønn 51 46 80 28
Drageland Linda Leder lønningskontoret 51 46 80 30
Grova Ida Birkeland Prosjektkoordinator 51 46 80 32 928 99 693
Pedersen Rune Svanes Pedagogisk IKT-veileder 51 46 80 34 458 60 102
Oliversen Tore Ludvig Kommunalsjef finans og analyse 51 46 80 41 900 67 425
Myklebust Dagfinn Skatteoppkrever 51 46 80 42 984 84 723
Svihus Ingebjørg Konsulent 51 46 80 43
Asbjørnsen Tove Sofie Rådgiver 51 46 80 44 990 20 950
Randen Irene Haydè Konsulent 51 46 80 45 928 14 180
Skogen Ellen Nilsen Rådgiver 51 46 80 46
Mydland Olaug Fjermedal Skattemedarbeider 51 46 80 47
Nilson Hilde Fosse Sikkerhetsleder 51 46 80 48 995 69 053
Stapnes Jorunn Rådgiver 51 46 80 49 481 43 864
Ege Inger Marie Regnskapsmedarbeider 51 46 80 50
Gravdal Kathrine Førstesekretær 51 46 80 52
Torvaldsen Bente Bø Regnskapsleder 51 46 80 53 994 41 546
Søyland May Rita Regnskapsmedarbeider 51 46 80 54
Andreassen Wenche B Leder 51 46 80 55
Raugstad Marius Konsulent 51 46 80 56 409 21 262
Kristensen Jan Henning Rådgiver 51 46 80 59 986 65 232
Bye Kjersti Søyland Mulighetsutvikler 51 46 80 65 977 99 369
Larsen Merethe M. Løyning Regnskapsmedarbeider 51 46 80 72
Tengesdal Anne Brit Wetlesen Helsefaglig ansvarlig 51 46 80 73 915 99 621
Midbrød Sigrund Berge Fagkonsulent 51 46 80 74 488 69 417
Bårdsen Else Beth Kreftsykepleier 51 46 80 75 474 58 335
Egaas Dag Marcus Rådgiver 51 46 80 78
Havsø Ingeborg Kommunalsjef helse og omsorg 51 46 80 79 991 68 405
Nyheim Christin Rådgiver 51 46 80 80
Ims Jarle Klima og energiansvarlig 51 46 80 84 486 02 008
Nilsen Bjørnar Avdelingsingeniør 51 46 80 91 969 44 119
Vanglo Inghild Daglig leder 51 46 80 93 474 52 073
Levang Iselin Seglem Rådgiver 51 46 80 94 475 02 042
Dokumentsenter Dokumentsenter 51 46 80 99
Brukerhjelpen IKT 51 46 81 11
Hein Otto Frostad Lærling ikt 51 46 81 11
Verstad Turid IKT-leder 51 46 81 13 901 49 051
Mammo Mesfin Ingeniør 51 46 81 14 917 39 399
Hiller Frank IKT-rådgiver 51 46 81 15 970 88 255
Skåtøy Per Ragnar IKT-rådgiver 51 46 81 16 466 45 757
Nilson Kjetil Feyling IKT-rådgiver 51 46 81 17 988 87 666
Bilstad Tommy IKT-rådgiver 51 46 81 18 489 52 879
Tengesdal Grete Høie Helsesykepleier 51 46 81 37
Tunheim Marianne Førstesekretær 51 46 81 40
Berger Ingvild Inspektør 51 46 81 41 416 30 629
Tengesdal Svein Rektor 51 46 81 42 950 24 150
Hovland Linn Ellise Inspektør 51 46 81 43 928 14 076
Høyland Torild Sekretær 51 46 81 50
Rosenblad Tina Brøndum Ledende helsesykepleier 51 46 81 51 481 44 395
Nordvoll Liv Jorunn Hetland Helsesykepleier 51 46 81 53
Pettersen Karianne Eie Helsesykepleier 51 46 81 54 400 21 213
Slettebø Åshild Stornes Helsesykepleier 51 46 81 56 924 59 771
Helsestasjon for ungdom 51 46 81 56 924 59 771
Hetland Hilde Helsesykepleier 51 46 81 59 456 33 114
Refsland Gerd Lillian Jordmor 51 46 81 70 474 79 168
Gundersen Bente Oddane Jordmor 51 46 81 72 474 79 165
Iversen Morten Personalrådgiver 51 46 81 93 405 18 004
Herigstad Anne Margrethe PP-rådgiver 51 46 82 12 917 17 364
Hogstad Gunhild PP-rådgiver 51 46 82 13 905 66 665
Rekeland Gerd Turid Hessevik Spesialpedagog 51 46 82 14 479 77 480
Thorsen Hildur S. Spesialpedagog 51 46 82 15 489 54 086
Øglend Evy-Ann Spesialpedagog 51 46 82 17 948 81 128
Hansen Jørn Rådgiver 51 46 82 18 916 41 243
Hovland Kristin Fardal Konsulent 51 46 82 20 977 63 250
Hadland Sem Kommunikasjonsrådgiver 51 46 82 22 416 11 432
Løining Miriam Kulturkonsulent 51 46 82 24 950 36 405
Kvassheim Brit Larssen Konsulent 51 46 82 25 480 32 787
Spangen Kari Reianes Kulturhusleder 51 46 82 29 995 51 759
Sævareid Eli Fagkonsulent 51 46 82 38 482 33 698
Bode Helga Konsulent 51 46 82 40
Havsø Karina Fagleder barnehage 51 46 82 43 915 71 282
Kallhovd Anita Glenne Psykolog 51 46 82 50 489 54 035
Gyland Torill Logoped 51 46 82 51 476 65 871
Lawford Rebecca Jean Logoped 51 46 82 52
Moen Via Therese S. PP-rådgiver 51 46 82 53 489 54 053
Waldeland Torill Konstituert leder 51 46 82 54 489 54 058
Øgrey Sandra PP-rådgiver 51 46 82 55
Johannessen Kristine Førstesekretær 51 46 82 70 489 54 020
Kaasa Marie Bore Konstituert leder 51 46 82 72 932 39 969
Nergård Mats Prosjektleder 51 46 82 73 402 44 334
Reppen Philip Prosjektleder 51 46 83 01
Saltrø Eirik Bygg og eiendomsjef 51 46 83 02 459 08 045
Langeland Thor Einar Prosjektleder 51 46 83 03 480 97 418
Strand Hans-Marius Avdelingsingeniør 51 46 83 04
Ranjeva Miora Nathalie Rådgiver 51 46 83 08
Omdal Jone Kommunalsjef tekniske tjenester 51 46 83 09 957 57 317
Time Alf Bjarne Rådgiver 51 46 83 10
Skofteland Annbjørg Elve Vann og avløpssjef 51 46 83 11 909 26 637
Karlsen Trond Åsmund Overingeniør 51 46 83 13 400 33 352
Karlsen Trond Åsmund Tillitsvalgt 51 46 83 13 400 33 352
Bakken Åshild Leder Prosjektadministrasjon 51 46 83 14 976 94 114
Egeland Helge Ingeniør 51 46 83 16
Monsen Johnny Overingeniør 51 46 83 17 994 33 296
Tønnessen Tina Byantikvar/Byggesaksbehandler 51 46 83 18 928 55 699
Ramsland Hilde Rådgiver 51 46 83 19 957 47 819
Valle Jarle Byggesakssjef 51 46 83 20 474 54 161
Tonheim Dag Kjetil Kommunalsjef samfunnsutvikling 51 46 83 21 958 84 976
Tønnessen Linda Konsulent 51 46 83 22
Aamodt Leif Terje Rådgiver natur og friluftsliv 51 46 83 23 466 31 636
Eikanger Magne Rådgiver 51 46 83 24
Grøsfjell Tom Konsulent 51 46 83 25
Tønnessen Terje Prosjektleder 51 46 83 27 400 31 205
Hyggen Espen Rådgiver 51 46 83 29 926 17 214
Omdal Eivind Brannkonstabel 51 46 83 40 414 37 703
Larsen Erik Brannkonstabel 51 46 83 40
Laupstad Arnt Tore Underbrannmester 51 46 83 40
Nevland Lars Magne Underbrannmester 51 46 83 40
Rogstad Jan Arne Brannkonstabel 51 46 83 40
Tengesdal Tor Egil Underbrannmester 51 46 83 40
Torgersen Odd Erik Brannkonstabel 51 46 83 40
Aarstad Jarle Brannkonstabel 51 46 83 40
Tengsareid Roger Brannsjef 51 46 83 41 456 04 495
Leidland Otto Leder forebyggende avdeling 51 46 83 42 472 92 789
Wigestrand Svein Oskar Leder beredskaps avdeling 51 46 83 44 489 94 478
Østebrød Hans Olav Folkehelsekoordinator 51 46 83 59 934 51 266
Hoset Hege Sofie Miljøterapeut 51 46 84 20 479 77 550
Løyning Lillian Hovedtillitsvalgt 51 46 84 70 970 92 965
Nesvåg Torhild Leder og HTV 51 46 84 70 901 31 963
Omdal Miriam Hovedtillitsvalgt 51 46 84 75 971 09 780
Iversen Ragnhild Hagen Hovedtillitsvalgt 51 46 84 76 950 45 186
Østebrøt Rebekka Sæstad Lokallagsleder 51 46 84 77 922 59 787
Sørlie Inger Hovedtillitsvalgt 51 46 84 78 942 05 235
Hovland Edel Karin Førstesekretær 90 18 82 50 901 88 250
Lillesund Grethe Faglig koordinator 90 36 51 75 903 65 175
Bendiksen Reymond Leo Driftsoperatør 90 41 65 67 904 16 567
Skåra Mads Hugo Driftsoperatør/vaktmester 90 88 39 06 908 83 906
Tønnesen Gro Ege Leder 90 97 81 50 909 78 150
Nilsen Ingunn Helland Senterleder 91 14 78 78
Hetland Terje Håndv./fagarb. 91 31 21 28 913 12 128
Nodland Knut Petter Fagarbeider/ rørlegger 91 55 20 87 915 52 087
Bofellesskap Damsgård 91 56 08 64
Fyrlyssenteret Fyrlyssenteret 91 62 74 68 969 41 451
Eikeland Paul Fagarbeider 91 64 63 74 916 46 374
Vakttelefon Sykepleiervakt 91 71 63 20 917 16 320
Samuelsen Jan Ernst Servicemedarbeider 92 44 51 49 924 45 149
Slettebø Åshild Stornes Helsesykepleier 92 45 97 71 924 59 771
Bozkurt Merve Durak Kontorfag lærling 94 01 17 82
Fuglestad Henriette Aase Helsesykepleier 94 01 54 34 940 15 434
Kleivane Tone Miljøterapeut 1 94 01 80 93 940 18 093
Lagård Bo-og servicesenter Hovednummer Vakthavende 94 15 19 99 941 51 999
Iversen Ragnhild Hagen Driftsoperatør 95 04 51 86 950 45 186
Sæstad Odd Inge Driftsleder 95 05 35 30 950 53 530
Jensen Ole Leth Driftsoperatør 95 12 79 93 951 27 993
Skailand Marianne Styrer 95 22 46 40
Gravdal Paul Driftsleder 95 77 42 83 957 74 283
Aase Tone Lise Endresen Helsesykepleier 95 91 03 83 959 10 383
Skadberg Bjørn Michal Feier 95 91 91 20 959 19 120
Bofellesskap 1 b Bofellesskap 1 96 94 15 70
Bofellesskap 2 a Bofellesskap 2 96 94 15 71
Bofellesskap 2 b Bofellesskap 2 96 94 15 72
Bofellesskap 3 a Bofellesskap 3 96 94 15 73
Bofellesskap 3 b Bofellesskap 3 96 94 15 74
Dagsenter Storastova Dagsenter 96 94 15 81
Utsikten Utsikten 96 94 15 83 969 41 584
Tunet Tunet 96 94 15 87 969 41 588
Stien Stien 96 94 15 89 969 41 590
Sirevaag Britt-Eva Sjo Styrer 96 94 22 86 988 11 118
Hetland Sandra Vernepleier 96 94 89 48 969 48 948
Sandstøl Arild Kommunalsjef organisasjon og læring 97 69 24 05
Løvø Nina Daglig leder 97 74 87 27
Urdal Marie Leder 97 79 89 63 977 98 963
Stormo Gunn Helene Fagkoordinator 97 95 55 97
Hlawn Manu Tin Iang Programveileder 98 90 01 77 989 00 177
Mydland Ole Martin Fagansvarlig 98 90 06 58 989 00 658
Wetteland Inga Christine Helsesykepleier 98 90 20 31 989 02 031
Langevann bogruppe 99 08 09 32 907 67 381
Jørgensen Hilde Gunn Miljøterapeut 99 09 37 33 990 93 733
Vakttelefon Vakttelefon Vaktsykepleier 99 41 75 68
Ege Andreas Feiermester 99 56 91 00